Jäsenhuone|TyöhuoneAjo-ohjeet

Jääkiekko

Raision Nuorisokiekon jääkeikkojoukkueet osallistuvat kaudella 2017 - 2018 seuraaviin sarjoihin ja jokaiseen joukkueeseen etsitään innostuneita pelaajia!

 

Jos olet kiinnostunut ota yhteyttä jääkiekon valmennuspäällikkö Pasi Paloseen, 020 752 8371 tai suoraan joukkueen valmentajaan.

 

Joukkue:                 Valmentaja:                               Ota yhteyttä:                              

2 div. RNK Hoci      Jouni Mickelsson   040 584 2291  jmickelsson@gmail.com

3 div. RNK Team    Matti Hiltunen        044 533 1762  erja.ilmalahti@gmail.com

A -nuoret               Raimo Ruusunen  040 533 7390  raimo.ruusunen@gmail.com

B -nuoret               Tuomas Liitola       045 327 3300  tuomas@liitolan.fi

B2 -nuoret             Jussi Haavisto        040 341 2430  jussi.haavisto@oem.fi

D1 -juniorit             Pasi Palonen         020 752 8371  pasi.palonen@rnk.fi

D2 -juniorit             Saku Jokinen         044 725 2825  saku.jokinen@laaninkuljetus.fi

E1 -juniorit             Jyri Kortela            0400 935 563  jyrikortela@hotmail.com

E2 -juniorit             Vikki Tammelin       050 567 2991  vikki.tammelin@turun-at.fi

F1 – juniorit           Henri Reunanen    050 434 5253  henri.reunanen@hiab.com

F2 Korttelikiekko    Pasi Palonen         020 752 8371

(ilmoittaudu mukaan www.rnk.fi / jääkiekko / Korttelikiekko)

Kiekkokoulu           Pasi Palonen          020 752 8371

(ilmoittaudu mukaan www.rnk.fi / Koulut / Leijonakiekkokoulu)

 

 

Liity nyt TOK seurabonukseen !

Helpompaa tapaa kerätä varoja urheiluseuralle ei ole.

Liittymislomakkeen täyttö vie aikaasi vain pari minuuttia eikä maksa Sinulle mitään, varaa S-Etukorttisi lähettyville ja täytä lomake !